50 %
Заштеда 495 ден

Пумпа за Одвод

495 ден

Профи пумпа за отпушување одвод, сифони, умивалници, шољи, итн…

На залиха

Опис

Исклучително практична високо квалитетна алатка за чистење затнат одвод.

Оваа моќна пумпа за чистење одвод го чисти одводот брзо и лесно без да направи некој неред. Благодарение на револуционерниот дизајн на пумпата има сила да го исчисти одводот од цела нечистотија.

Алатката функционира на систем на вакум и компресиран воздух, прво ја полните комората со воздух благодарение на приложената пумпа, поставувате еден од 2те додатоци во зависност од типот на одводот, и на крај помпате за инстантно отпушување на затнатиот одвод.

 

Пумпата има специјална капа од ултра еластична гума и одговара на секој отвор: тоалети, кади, туш кади, лавабоа, мијалници и друго.

Благодарение на високо вшмукувачките карактеристики и коморниот дизајн на пумпата, има неверојатна моќ на вшмукување со јачина од 19 литри.

Лесна за употреба и најважно за брзи и ефикасни резултати, по употребата само измијте ја и складирајте до следната употреба.

Спецификации:
– Одогвара за тоалети, кади, туш кади, мијалници, лавабоа …
– Ги чисти сите блокади без употреба на хемикалии
– Со леснотија го чисти одводот без да направи неред
– Метерија: Инокс, Пластика и Гума

Димензии:

Производот доаѓа во ОПП целофанско пакување.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This