25 %
Заштеда 50 ден

Џогер за Стакло

200 ден 150 ден

Ултра практичен, џогер за стакло со ергономска рачка за вашиот автомобил или дом.

На залиха

Опис

Исклучително практичен џогер за стакло, со прикладна ергономска рачка за темелно бришење на стаклата во вашиот автомобил или дом..

Исклучително квалитетен и лесен за користење благодарение на практичниот дизајн,

Покрај сите стаклени површини може да ги џогирате и сите рамни површини работната маса, плочките, итн…

Производот е достапен во повеќе бои, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква боја да ви пратиме во зависност од достапноста.

Димензии:

Додатни информации

Боја

Црвена, Плава

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This