40 %
Заштеда 130 ден

Заштитна Фолија за Седиште

195 ден

Исклучително практична фолија за зашитта на задиот дел од седиштата на вашиот автомобил.

На залиха

Опис

Кој вози деца, знае!

Заштитете ги седишта на вашиот автомобил од обувките на вашите немирковци. Ќе заштедите и нерви и од буџетот за чистење. Призвод кој едноставно мора да го имате, а и супер ефтино е, чини како едно чистење во автоперална.

Заштитната фолија за седиште е изработена од ПВЦ и еластична ткаенина и исклучително лесно се поставува и вади.

 

Димензии:

 

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This