Аркопална десертна чинија (20 см)

69 ден

Ебро десертна чинија

Опис

Аркопална чинија за служење на предјадење или десерт со дијаметар 20 см.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This