Фустан – Поло (Тегет)

(1 оценка од муштерија)

650 ден

Памучен поло фустан произведен во Македонија.

Исчисти

Опис

Прекрасен и екстремно удобен поло фустан.
Идеално за топлите летни денови.
Произведено во Македонија.

Состав на материјал:

100% памук

ДРУГИ БОИ

Од фустанчето имаме и други бои (со сите големини) кои сеуште не се фотографирани, но може да нарачате по телефон 071 308 777. 

Ги имаме следните бои:
-Зелена
-Праска розе
-Бордо
-Бела
-Тегет

Додатни информации

Големина

S, M, L, XL, XXL, XXXL

1 коментар за Фустан – Поло (Тегет)

  1. Sonja

    Extra

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This