15

Гардеробер 6608 (Purple)

820 ден

Ултра практичен преносен гардеробер – организатор со заштитна прекривка.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен квалитетен преносен гардеробер – организатор со кој конечко ќе си ја подредите облеката и предметите во собата, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Прекрасен иновативен дизајн, може да го поставите каде и да посакате, а има и заштитна прекривка на патент со што дополнително може да ја заштитете облеката.

Во зависност од потребата полиците може да ги прилагодите како сакате.

Шипките со дијаметар од 13мм се изработени од челик, спојките се изработени од ПП пластика.

Наметката е изработена од материјал кој тешко се валка, лесно се чисти и отпорен е на влага.

Едноставно кажано овој иновативен произод покрај што добро изгледа и лесно се вклопува во секоја просторија, е и најефтина солуција за чување и складирање на вашата облека и реквизити.

Лесно се склопува и расклопува.

Димензии:
Висна 157 см
Должина 60 см
Ширина 45 см

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување, идеално за подарок.

Овој гардеробер е достапен во неколку прекрасни бои, а имаме и други модели со различни димензии, бои и дезени. Сите гардеробери на залиха со цени може да ги видите на следниот линк:
ГАРДЕРОБЕРИ

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This