10

Корпа за Отпадоци

225 ден

Ултра практична квалитетна корпа за отпадоци со цветен дезен достапна во 3 прекрасни бои.

На залиха

Опис

Ви ја претставуваме новата Корпа за отпадоци – креативен и стилски дизајниран производ што ќе ви помогне да го уредите и организирате вашиот простор на најдобар можен начин. Оваа корпа за отпадоци е изработена од нов полимер на лесна и цврста пластика, што ја прави идеална за долготрајна употреба.

Оваа корпа за отпадоци е достапна во три различни бои, и тоа со прекрасни цветни дезени. Со овие впечатливи и модерни дезени, оваа корпа за отпадоци ќе биде украсен елемент во вашиот дом или работен простор. Изберете ја бојата што најмногу ви се допаѓа и ќе го разубавите вашиот интериер.

Одличната цврстина и квалитет на материјалот гарантираат долготрајна употреба и издржливост на корпата. Таа е изработена да издржи тежината на отпадоците и да пружи стабилност, без да се деформира или оштети. Бидејќи е изработена од пластика, корпата е лесна за носење и преместување.

Оваа корпа за отпадоци не само што е практична, туку и просторно ефикасна. Овозможува поголем капацитет за собирање на отпадоци. Нејзиниот дизајн ја прави идеална за ставање во различни делови на домот или работниот простор. Организирајте ги вашите отпадоци со лесност и стил со оваа корпа за отпадоци.

Освен што е практична и функционална, оваа корпа за отпадоци е и модерен декоративен елемент. Таа ќе го подобри изгледот на вашата просторија и ќе додаде нота на елеганција со стил и свежина. Со своите прекрасни цветни дезени, оваа корпа за отпадоци ќе стане фокус во секој простор.

Корпите се достапни во 3 различни бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за една корпа.

Додатни информации

Дезен

Црвено со Букви, Розево со Точки, Сиво со Цветови, Розево со Линии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This