15

Држач за Очила

Original price was: 100 ден.Current price is: 85 ден.

Ултра практичен држач за очила во вашиот автомобил.

На залиха

Опис

Возите, сакате да си ги ставите очилата, ги барате не може да ги најдете, кога ќе ги најдете извалкани се, па се нервирате бидејќи не се гледа јасно…

Еве идеално решение:

Исклучително практичен држач за очила во вашиот автомобил.

Се поставува на сонцебранот има специјален механизам со штипка со кој очилата лесно се поставуваат и вадат и најважната работа секогаш ќе ви бидат при рака.

 

Покрај очилата може да го користите и за документите, на пример сообраќајната и возачката дозвола.

Прекрасен производ кој ќе го користите повторно и повторно…

Држачот е достапен во 4 бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратено по случаен избор. Цената е за еден примерок.

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This