Кожна столна ламба (49 см)

1625 ден

Кожна столна ламба

Шифра: 15196 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Луксузна столна ламба изработена од кожа.

Димензии: 49 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кожна столна ламба (49 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This