Кружна плетена корпа (повеќе големини)

89 ден

Исчисти
Шифра: 274-Кружна Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Кружна плетена корпа достапна во три големини

Димензии:

Мала – 20см

Средна – 21 см

Голема – 31см

Додатни информации

Големина

Мала, Средна, Голема

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×