34 %
Заштеда 10 ден
TR-kt086
pribor2

Голема вилушка за месо

29 ден 19 ден

Кујнски прибор.

Опис на Производот

Вилушка за печење.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Голема вилушка за месо”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This