_DSC0129
_DSC0130

Садови со Капак – Инокс (сет 3)

370 ден

Три садови за храна изработени од инокс.

Нема на залиха

Опис на Производот

Сет од три мулти наменски иноксни садови за храна со капак.

Исклучително практични, ќе ги користите повторно и повторно..

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Садови со Капак – Инокс (сет 3)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This