Кутии за храна (сет 4)

185 ден

Сет четири кутии за храна.

Шифра: 6319 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Сет од четири повеќенаменски кутии за храна во различни големини изработени од пластика.
На капакот има копче со кое може да одбележите на кој датум ја имате поставено храната.

Димензии на најмалата кутија: Висина 5 см; Дијаметар 11 см.
Димензии на втората кутија: Висина 6 см; Дијаметар 13 см.
Димензии на третата кутија: Висина 8 см; Дијаметар 15,5 см.
Димензии на најголемата кутија: Висина 9; Дијаметар 18,5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Кутии за храна (сет 4)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This