ЛЕД Јаже со Адаптер (9м) Зелено

1150 ден

Квалитетно ЛЕД јаже со адаптер, должина од 9 метри кое илуминира прекрасна неонска зелена боја.

Шифра: ЛМ-LN0004-green Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Квалитетно ЛЕД јаже со вклучен адаптер за електрично напојување, може да се користи и внатре и надвор, а идеално е за красење и осветлување на тераси, градини, контури на згради и куќи, итн….

Јажето е долго 9 метри и емитира прекрасна неонска светлина.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “ЛЕД Јаже со Адаптер (9м) Зелено”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This