30 %
Заштеда 300 ден

Масажер – Relax & Tone

990 ден 690 ден

Ултра практичен рачен масажер 5 во 1 за масажа на цело тело..

Нема на залиха

Опис

Исклучително практичен рачен масажер 5 во 1 кој ќе го користите со задоволство повторно и повторно.


Ова е новиот професионален масажер за тело кој има модерен дизајн, лесен е за ракување, со ротирачко движење и со него лесно може да стигнете и до местата на вашето тело кои се тешки да се достигнат како што се вратот, рамењата…

Масажерот е моќен и тивок додека го масирате вашето тело. може да се масирате сами а може и да се менувате со партнерот доколку сакате добра масажа и на грбот.

Може веднаш да ја смири болката во мускулите, вратот, рамењата.

Може да го користете за отстранување на целулитот, клетките од мртвата кожа, ја стимулира циркулацијата на крвата во нозете. Исто така, може да помогне побрзо да ги отстранете мастите – возможностите се бесконечни.

Може да го земете со вас додека патувате или пак на работа. Лесен е за ракување благодарение на рачката. Ви гарантираме дека овој производ ќе ви стане вашиот најверен другар.

Доаѓа со 5 практични додатоци секој со своја намена.
-Глава за масирање
-Брановиден додаток
-Додаток со топчиња
-Додаток со камен
-Додаток за смирување


Има повеќе брзини и повеќе делови, така што може да го прилагодете во зависност од вашите потреби.

Со овој масажер може да си ги намалете болките во вашите мускули и да ги масирате пределите каде имате масти – овозможувајќи ви да се ослободите од мастите засекогаш.

Ергономскиот дизајн го прави исклучително лесен за користење, работи на струја.

Ова е инвестиција која ќе ви се исплати само со едно користење, имајќи во предвид дека една третман со масажа чини од 500-1500 денари

 

Карактеристики и Погодности:

  • Ултра практичен ергономски дизајн
  • Професионален масажерски третман за неколку минути
  • Ја подобрува циркулацијата
  • Го подобрува мускулниот тонус
  • Релаксира и смирува
  • Ги отстранува наталожените мртви клетки од кожата
  • Работи на струја
  • 5 додатоци секој со своја намена

 

Производот доаѓа во прикладно трговско пакување идеално за подарок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×