20

Закачалка

200 ден

Квалитетна метална закачалка за ѕидни површини. Ултра практична со 7 двјони куки, издржлива и трајна.

На залиха

Опис

Оваа метална закачалка е одличен додаток за вашиот дом или канцеларија. Изработена од не’рѓосувачки челик со електрофарбана површина, оваа закачалка е издржлива и трајна. Со својата дебела двојна редица закачалки, таа овозможува поголем капацитет за закачување на облека, шапки, крпи, бањарки, аксесоари итн… Секоја закачалка има широк простор, што ги спречува прегибот и трупањето на облека.

Металната закачалка има вкупно седум двојни куки-закачалки еднакво распоредени на должина од 55 сантиметри. Ова ја прави идеална за употреба во различни простории во вашиот дом, вклучувајќи ги дневната соба, купатилото, спалната соба и канцеларијата. Можете да ја искористите за закачување на облека за секојдневната употреба или да ги организирате крпите и бањарките на едно место. Дополнително секоја кука има топче на врвот што спречува несакано оштетување на облеката.

Оваа метална закачалка е изработена од висококвалитетен не’рѓосувачки челик, што ја прави издржлива и отпорна на корозија. Исто така, не’рѓосувачкиот челик придава елегантен и модерен изглед на закачалката. Со својата сребрена боја, таа се вклопува во различни стилови на декорација и додава допир на современост и класа во вашата средина.

Овој универзален производ не само што ќе ви помогне да ги закачите и организирате вашите облека и крпи, туку и ќе го зголеми просторот во вашиот дом или канцеларија. Со неговите многуфункционални закачалки, можете да ја искористите пространоста на ѕидот или врата и да ја искористите најефикасно. Бидејќи е лесна за монтажа со помош на шрафови или шајки, оваа закачалка нуди практичност и функционалност во исто време.

Не губете повеќе време со непотребното пребарување на своите облека или крпи. Купете ја оваа метална закачалка со седум двојни куки и подредете ги вашиот простор на најдобар начин. Бидете организирани и уживајте во уреденоста и функционалноста која ќе ја донесе оваа прекрасна метална закачалка во вашиот дом или канцеларија.

Димензии:

Цената е за 1 закачалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This