20 %
Заштеда 195 ден

Мидер Хулахопки – Slim’n Lift (Сет 2)

980 ден 785 ден

Затегнете ги вашите облини инстантно со помош на овој неверојатен производ.

Нема на залиха

Опис

Специјална понуда од два пара мидер хулахопки со 20% попуст.

Понудата се однесува на едно црно и едно крем парче.

Мидер Хулахопките Slim’n Lift се достапни во боја на кожата и во црна боја.

Двете бои ги има во големина оддо 2XL. При телефонската потврда на нарачката ќе се договориме која големина да ви ја пратиме.

 

Доколку сакате поединечно може да нарачате по редовна цена од 490 ден/парче на следниот линк:

Мидер Хулахопки – Slim’n Lift

 

 

 

Со Мидер Хулахопките Slim’n Lift можете да изггледате повитки…

Без диета, без лекови, без напорен фитнес и дефинитивно без трикови. Едноставно облечете ги хулахопките со што веднаш ќе ја поправите вашата линија.

Овој фантастичен производ е внимателно дизајниран за да ви овозможи подобрување на изгледот токму на оние места каде што тоа ви е  најпотребно.

 

Со самото облекување на мидерот инстантно се:

  • намалува стомакот
  • подига задникот
  • оцртуваат половините
  • разубавува формата на нозете

 

 

Со Мидер Хулахопките вашето тело да изгледа повитко и поцврсто – ќе ви овозможат инстантно да го намалите вашиот обем. Без оглед на вашата возраст и линија, можете да изгледате послаби и во форма, без гладување или напорно вежбање…

 

Одлични се и за избегнување на лините на гаќичките што може да се познаваат под облеката. Освен тоа, потпората што ја пружаат може да помогне и кај лица со проширени вени.

 

 

За инстантно постигнување на подобра линија, нарачајте веднаш.

Додатни информации

Големина

M, L, XL, 2XL, 3XL

Боја

Крем, Црна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×