40 %
Заштеда 595 ден

Мини Брич на Батерија (Beauty Trimmer)

1490 ден 895 ден

Со Бјути Тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.

Уште само 6 на залиха

Опис

Секој од нас мора да се справи со несаканите влакна понекогаш. А посетувањето салон може да биде несоодветно и скапо да ве чини. Но, со Бјути Тример, отстранувањето на влакната е едноставно и безболно.

Бјути Тример може нежно да ги отстрани влакната на брадата…делот на усните… вегите…стомакот…нозете или стопалата. Исто така погоден е и за машките. Посебно за носот, ушињата или образите.

Витката линија на Бјути Тример е многу понежна од жилетите. Употребата на жилет е како влечење на остар нож низ вашата кожа. Не е чудно што често предизвикува иритации или рани. Бјути Тример е поинаков. Употребува две високи-брзини за израмнување и нема да предизвика вашите влакна да бидат погусти или потемни.

Со стил и приспособливост, Бјути Тример беше голем хит во Америка. Сега и вие го имате исто така.  Модерен е и мал така што можете да го носите насекаде.

1 СЕТ Beauty Trimmer се состои од:

  • велвет ташна за носење
  • штитник за вегите
  • четка за чистење
  • батерија

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This