Невестинска рамка за Фото (Повеќе големини)

200 ден

Прекрасни невестински рамки за фотографии достапни во повеќе величини.

Исчисти
Шифра: 34101- Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Прекрасни невстински рамки за фотографии со различни големини декорирана со циркони.

10 х 15 см- 200 денари
13 x 18 см- 205 денари НЕМА НА ЗАЛИХА
15 х 20 см- 280 денари НЕМА НА ЗАЛИХА
21 х 25 см – 280 денари НЕМА НА ЗАЛИХА

Забелешка, димензиите се однесуваат на фотографиите што треба да бидат врамени, вкупните димензии на рамките се поголеми.

Додатни информации

Величина

10 х 15 см, 13 x 18 см, 15 х 20 см, 21 х 25 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This