15
15

Огледало со LED Светло

Original price was: 490 ден.Current price is: 415 ден.

Високо квалитетно исклучително практично козметичко огледало со вградено лед светло и вградена батерија која се полни преку УСБ, достапно во бела и розева боја.

Опис

Високо квалитетно исклучително практично козметичко огледало со вградено лед светло и вградена батерија која се полни преку УСБ, кое ќе го користите повторно и повторно.

Огледало со LED светло е неизоставен дел од вашата козметичка рутина, ви овозможува да се нашминкате и да се подготвите до перфекција. Огледалото е модерно, функционално и прилагодливо, што го прави идеално за користење дома, во салони или било каде што ви е потребно.

Огледалото е со вградено монохроматско LED светло кое може да свети со различни режими на осветлување, што ви овозможува да го прилагодите светлото според вашите потреби. Тоа вклучува три режими на светло – топло светло, природно бело светло и ладно бело светло. Преку допир на копчето, можете лесно менувате низ различните светлосни режими и да го прилагодите интензитетот на светлото според вашите потреби.

Огледалото е изработено од квалитетни материјали со високо квалитетен финиш. Со својот стилски и современ дизајн, тоа ќе го надгради изгледот на вашата соба или тоалетна. Ви го нудиме во две привлечни варијанти на бои – бела и розева, кои ќе се совршено вклопат во секој ентериер.

Огледалото е компактно и лесно за користење. Тоа е проектирано со вградена батерија која се полни, што ви овозможува да го користите без потреба од постојано поврзување со електрична мрежа. Можете лесно да го полните преку USB-кабелот, што го добивате во комплетот.

Боите и деталите со оваа огледало добиваат друга димензија. Овој модел на огледало со LED светло е практичен и елегантен додаток во вашата соба или тоалетна. Овозможувајќи ви да го прилагодите светлото и да го видите секој детал со јасност и бистрина, ќе ви помогне да го постигнете совршениот изглед. Не чекајте, нарачајте го вашето огледало со LED светло уште веднаш и уживајте во уникатно искуство при шминкањето и подготовката.

Благодарение на инвентивниот дизајн, огледалото лесно се склопува и расклопува и може да го носите дури и во вашата чанта.

Исклучително стабилно и практично, ќе го користите со задоволство.

Димензии:

Огледалото е достапно во 2 бои бела и розева, погоре имате опција за бирање боја.

Цената е за 1 огледало.

Производот доаѓа во картонско пакување.

 

Додатни информации

Боја

Бела, Розева

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This