40 %
Заштеда 260 ден

Организер за Облека или Документи

390 ден

Ултра практичен организатор за вашата облека или документи.

На залиха

Опис

Иновативен прилагодлив организатор со кој конечно ќе ја подредите и чувате вашата облека или документи… А воедно секогаш ќе ви се при рака.

Ќе го максимизирате просторот, ќе заштедите на време барајќи ги во домот или канцеларијата.

Збогувајте се од нередот во вашиот гардеробер и стутканите маици, нередот на бирото, во фиоките и сл. Овој организатор функционира како тенка флексибилна мини полица која ви овозможува вашите работи да ги чувате уредно и да бидат лесно достапни.

Доколку го користите за гардероба можете да повлечете некое парче облека и од средината без да направите неред и останатите маици остануваат уредно наредени, бидејќи секое парче облека е одделено од другото.

Полиците се толку убави и практични што и децата го обожуваат, идеални се да им создадете работни навики и рутина на средување на облеката.


Исто така организаторот е одличен и за организирање на вашите документи, писма, сметки и сл.

Наместо бирото или фиоките да ви бидат во ужасен неред, со овој организатор се ќе ви биде добро организирано и уредно.

Организаирајте ја вашата гардероба во куферот со организаоторот и облеката никогаш нема да ви биде стуткана кога ќе ја вадите од куферот.

Со овој организатор едноставно немате потреба да се отпакувате, едноставно само изведете го она парче гардероба кое ви е потребна без да направите неред или пак да ја стуткате останатата гардероба.

Можете да ги користите и како даска за диплење. Ставете ја маицата на рафтот и здиплете ја.

Сетот се состои од 10 полици со димензии: 30 см х 35 см.

 

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This