50 %
Заштеда 100 ден

Освежувач за Автомобил (сет2)

200 ден 100 ден

Сет од два ароматизери-освежувачи на воздухот во форма на панда за вашиот автомобил кои ароматизираат и ги неутрализираат непријатните мириси.

Опис

Иновативни освежувачи – ароматизери во форма на преслатки панди за освежување и неутрализирање на непријатните мириси.

За разлика од обичните освежувачи/неутрализатори, кои само непријатниот мирис го прикриваат со нов пријатен мирис, благодарение на активните состојки пандите освен што ароматизираат тие и ги неутрализираат непријатните мириси.

Сетот се состои од 2панди коие се изработени од АБС пластика и две таблети за ароматизација и неутрализација кои доаѓаат во хермитички затворено пакување.

Пред да ги поставите во автомобилот, прво треба да ги вметнете таблетите во пандите..

Пандите се исклучително лесни за поставување благодарение на штипката од задната страна, штом ги поставите веднаш започнуваат благо но постојано освежување и ароматизација на просторот.

Карактеристики и Погодности:

  • Практичен дизајн во форма на панда
  • Исклучително лесни за користење
  • Активни состојки
  • Ароматизира и Неутрализира
  • Изработено од АБС пластика
  • Заштедува Пари

Сетот се состои од:

  • Два Патрони од АБС пластика со активни супстанци

Димензии:

Димензии на пакувањето: 20 x 8 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×