25 %
Попуст 65 ден

Туш Црево Премиум (120cm)

195 ден

Високо квалитетно иноксно туш црево со дизајн на пружина и должина од еден метар и дваесет сантиметри.

Премиум Квалитет!

На залиха

Опис

Доколку сакате туш црево кое ќе го користите со години, ова е вистинскиот избор.

Високо квалитетно туш црево изработено од високо квалитетен нерѓосувачки челик – Инокс во форма на пружина.

Исклучително трајно и лесно за користење, ќе го користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Изработено од Инокс – нерѓосувачки во комбинација со високо квалитетна гума и пластика.

Цревото се леснотија ќе го монтирате на сите чешми и туш рачки.

Должина 120 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This