30 %
Заштеда 505 ден

Пакет за Хигиена и Чистење – Сет 12

1685 ден 1180 ден

Исклучително исплатлива пакет составен од 12 средства за хигиен и чистење.

Опис

НАМА во соработка со производителот Мултихем ви го приготви овој ултра прекрасен пакет од 12 средства за хигиена и чистење по промотивна фабричка цена и плус бесплатна испорака до вашиот дом било каде во Македонија (градови и села)

Овој прекрасен пакет доколку го купите од маркет ќе ве чини 1685 денари, а во нама ќе го добиете на врата за само 1180 ден. заштеда од неверојатни 30% споредено со малопродажните цени.

Пакетот се состои од:
1.BLIC Детергент за садови
Средство со висок квалитет, создава богата пена а притоа лесно се испира. Нежен за рацете.

2. BLIC WC гел
WC гелот за чистење тоалетна школка поседува голема моќ за отстранување на бигор и други нечистотии и го спречува создавањето на нови наслаги. Ја чисти и ја одржува хигиената на школката.

3. BLIC Кујна
Отстранува маснотија и дамки во кујната. Погоден е за чистење на сите површини во кујна: керамика,вештачки материјали,ултрапласт, емајл и челик што не ‘рѓосува.

4. BLIC Купатило
Одстранува наталожен варовник, маснотија, дамки. Погоден е за чистење на сите површини во бањине освен за мермер и варовник

5. MОLLY Течен сапун
Течен сапун кој содрши кондиционер, служи за нега на кожата на рацете и е совршена комбинација на компоненти кои создаваат нежна пена и пријатни морисни ноти.

6. MOLLY Течен сапун рефил
( иста содржина како бр. 5)

7.BLIC Средство за стакло
Средството за стакло со висок квалитет и е наменето за чистење на сите стаклени површини. Средството е направено од алкохол кое помага во разложувањето на замастените површини.

8.VILA Омекнувач за алишта
Средство со висок квалитет кој слуши за омекнување на алиштата притоа оставајки пријатен мирис кој долго трае.

9.VILA Течен детергент за алишта
Средство кое слуши за перење на шарени и темни алишта, притоа остава пријатен и долготраен мирис.

10.BLIC Универзално средство за подови
Средството е погодно за чистење на сите видови подни површини, за елементи во кујната и мебел. Чисти сјајно без да остава траги и остава пријатен мирис.

11. BLIC Абразивен крем
Крем за чистење на садови и површини што не ‘рѓосуваат. Чисти, негува и полира брзо и ефикасно.

12. Антитобако спреј
Спрејот го неутрализира и отстранува непријатниот мирис од цигари и ја освежува просторијата.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×