Аркопал Длабока Чинија (22.5 см)

130 ден

Парма луксем.

Опис

Аркопална чинија со елегантна декорација за служење на супа со дијаметар 22.5 см.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This