50 %
Заштеда 345 ден

Паста за Гребнатинки

345 ден

Универзален демаркатор – паста за фикс на автомобилски гребнатини. Сет со сунѓерче за нанесување.

На залиха

Опис

Ви го претставуваме иновативниот отстранувач на гребнатини, реквизит кој мора да се има во секој автомобил.

Пастата ги поправа гребнатините со специјална формула која се соединува со бојата и со помош на сончевите зраци реагира, ја пополнува гребнатинката и се стврднува. Напомена, длабоките гребнатини нема да ги покрие туку само ќе ги заштити.

Оваа иновативна паста за гребнатинки може да ја користите на сите видови возила и бои. Ќе ви заштеди време, додатни нервози и пари.

 

Исклучително лесно за користење и апликација.

Најпрво добро го чистите и бришете местото што треба да се санира, а потоа се што треба е да поминете со пастата преку гребнатинката, и убаво да протриете, за крај оставите сонцето и воздухот да си го завршат своето..

 

Во сетот е вклучено:

  • 1 x Паста за Фиксирање
  • 1 x Сунѓер за нанесување

 

Забелешка: Со маркерот успешно ќе ги санирате сите поплитки гребнатинки, подлабоките само ќе ги заштити,

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This