30

Армирана Самолеплива Фолија

Original price was: 500 ден.Current price is: 350 ден.

Армирана, заштитна, водоотпорна, самолеплива фолија збогатена со јагленородни влакна (Carbon Fiber).

На залиха

Опис

Високо квалитетна, армирана, заштитна, водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и фиксирање на сршени или напукнати предмети.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги фиксирате, скршениот ретровозор од непознатиот неранимајко кој ви го оштети додека колата ви била паркирана.

Одлична е и за фиксирање и заштита на покуќнина, цеви и други предмети.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло, отпорна на високи температури и е ултра цврста.. Бидејќи во својот состав е збогатена со јагленородни влакна (Carbon Fiber) исти како и кај тркачките автомобили формула.

Одлична е и за декорација благодарение на својата впечатлива текстура, може да си ги декорирате и заштитите лаптопот или телефонот, автомобилот од внатре и од надвор, нема граници каде се може да ја користите.

Со леснотија ќе ги заштите и зачувате покуќнината, мебелот, фиоките, полиците, старите плочки, вратите, работните површини итн…

Може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните. Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

 

Димензии:
Должина 127 см
Ширина 30 см
Производот ќе го добиете во форма ролна.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This