plasticna-tegla

Пластична кутија (0.4л)

190 ден

Пластична кутија.

Нема на залиха

Опис на Производот

Интересно дизајнирана пластична кутија со рачка за отварање и затварање.

Додатни информации

Тежина 0.03 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Пластична кутија (0.4л)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest