Подлога за Купатило

290 ден

Високо квалитетна нелизгава голема подлога за бања и купатило со прекрасен дизајн.

Опис

Високо квалитетна прекрасна нелизгава подлога за вашата бања или купатило.

Ултра практичен производ кој потенцијално може да спречи сериозни несакани инциденти.

Подлогата е достапна во неколку бои, доколку имате преференца за боја напишете во забелешка, во спротивно ќе ви биде испратена боја по случаен избор.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This