30 %
Заштеда 115 ден

Приврзок – LASER+UV+LED

270 ден

Комбиниран уред 4 во 1 – Приврзок, Ласер, УВ ламба и ЛЕД светилка.

На залиха

Опис

Уморни сте од одење во темница за да го најдете вклучувачот за струја? Или не може да го вметнете клучот во бравата кога е темно? Страхувате да не ви вметнале фалсфикувани пари? Сакате да привлечете внимание или да покажете нешто со ласер светилка? Колку често сте имале потреба да осветлите нешто за кратко ноќе?

Во го претставуваме овој иновативен комбиниран производ 4 во 1 кој може да служи како:
-Приврзок
-Ласер
-Ултра Виолетова Светилка
-ЛЕД светилка

Уредот има вградено 3 светилки (Ласер, ЛЕД и УВ) и работи на батерии кои се вклучени во производот (пред првата употреба треба само да се отвори и отстрани заштитната фолија).

Исклучително е лесен за ракување на уредот има две копчиња, едното е само за ласерот, а другото со секое наизменично притискање има различна функција по следниот ред: УВ светло, ЛЕД светло, Пулсирачка светлина, исклучување.

Има 3 режими на светење, со полна светлина, со половина светлина и пулсирачка светлина, светлото и режимите се менуваат со последователно притискање на копчето.

Приврзокот е квалитетен и без проблем ќе собере повеќе клучеви со било која големина, клучевите лесно се поставуваат и вадат благодарение на вградениот механизам.

Со Ултра виолетовата ламба во секој момент ќе може да ги проверите банкнотите дали се фалсификат, ова е задолжителен производ за сите оние што работат секојдневно со пари.

Со ласерот може да ги поздравите пријателите во гужва без да викате, или да покажете кон нешто.

А може да го користите и како портабл ЛЕД ламба (идеално и при рака кога има прекини на струјата).

А и со леснотија ќе го вметнете клучот во бравата во темница. Ова ревелуционарно откритие ви овозможува да имате светлина кога и да е и каде ви е потребно. Лесно и трајно, со батерии, идеално решение за различни места и ситуации.

Има неверојатно многу варијации во употребата на овој револуционерен производ.

Уредот е достапен во повеќе бои..

Доколку имате преференца за боја, напишете во забелешка или ќе се договориме при телефонската потврда на нарачката каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This