10

Водена Прскалка

Original price was: 250 ден.Current price is: 225 ден.

Високо квалитетна бакарна водена прскалка – додаток за црево.

На залиха

Опис

Прскалката за црево е одличен избор за полевање на вашите растенија, перење на возилата или општа употреба на водни активности. Оваа прскалка е изработена од висококвалитетен материјали, со посебен фокус на употребата бакарот, што гарантира издржливост и совршени перформанси.

Оваа прскалка е дизајнирана да ви обезбеди висок притисок и далечина на прскање. Со дебелината на слојот и намалената отпорност на водата, можете да очекувате да достигнете дистанца од 7-10 метри, што ви дава внимание на деталите и ефикасност при полевање.

Истовремено е универзална и има можности за прилагодување на различни потреби. Со својот врвен дизајн и вградени контроли, можете лесно да го регулирате механизмот за прскање, што ви овозможува да прецизно прскаате или да го промените притисокот на водата, во зависност од вашите потреби.

Оваа прскалка за црево е совршена за различни намени, вклучувајќи полевање на градината, миење на дворот или терасата, перење на автомобилот и општа употреба на водни активности. Можете да ја користите повторно и повторно бидејќи претставува врвно и ефикасно решение. Универзална е и може да ја прикачите на сите видови црева.

Оваа прскалка за црево е изработена со високи стандарди на квалитет. Веруваме дека оваа прскалка ќе биде вистинска добивка за вашата градина и секојдневни активности со вода. Набавете ја веднаш и уживајте во врнивните перформанси и функционалности.

Должина 9 см

Цената е за 1 прскалка.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This