20
20
20
20

Саксија

80 ден220 ден

Саксии стилизирани со вертикални линии како школка – бели саксии со тацна достапни во 3 големини.

Опис

Високо квалитетни стилизирани со вертикални линии како школка саксии со тацна, достапни во 3 големини.

Со прекрасната слонова коска бела боја стилизирани со вертикални линии, изгледаат како голема школка, саксиите ќе се вклопат во било кој ентериер или локација.

Може да ги користите и внатре и надвор, дома и на работа, користењето е ограничено само со вашата имагинација.

Изработени од високо квалитетна дебела пластика саксиите ќе ги користите со задоволство повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Димензии:

Саксиите со тацна се достапни во 3 модели со различни големини, погоре во опциите на кошничка може да си изберете величина.
S-110 = 80 ден
S-150 = 160 ден
S-190 = 220 ден

Цената е за 1 саксија со тацна.

Додатни информации

Модел

S-110, S-150, S-190

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This