50

Самолеплива Фолија

80 ден

Заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини. Со прекрасни цитрусови дезени.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, огноотпорна самолеплива фолија за заштита и декорирање на вашите ѕидови и работни површини.

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите и разубавите вашите ѕидови и работни површини.

А може да ја користите и како подлога во фиоките.

Фолијата е водоотпорна, отпорна на масло и е отпорна на високи температури.

Со прекрасен дезен соквадратчиња во различни нијанси, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со некоја картичка за да избегнете воздушни меурчиња.

 

Може да ја пресечете за помали површини, а може да декорирате и поголеми површини комбинирајќе 2 или повеќе фолии.

Фолијата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Фолијата е во достапна во 2 прекрасни дезени.

Доколку имате преференца за дезен, пишете во забелешка каков да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за една фолија.

Димензии:
Ширина 60 см
Должина 90 см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This