30 %
Попуст 170 ден

Самолеплива Лента – Big Flow

395 ден

Самолеплива декоративна водоотпорна лента со прекрасен дезен.

На залиха

Опис

Декоративна заштитна водоотпорна, самолеплива фолија за заштита со безброј намени..

Со оваа револуционерна самолеплива фолија со леснотија ќе ги заштитите, разубавите и подновите сите површини во вашиот дом, работните површини, мебелот, кујната, вратите или едноставно кажано на сите површини кои може да се залепи.

Идеална е за користење во комбинација со декоративните самолепливи фолии.

Лентата е водоотпорна, отпорна на масло и кога ќе се залепи воопшто не се познава дека е нешто залепено туку се добива претстава дека станува збор за луксузна вградена декорација

Со прекрасен дезен, фолијата плени со својата убавина и елеганција.

Со голема леснотија може да ја поставите на било која површина, најпрво треба да го избришете местото, пригответе ја фолијата за лепење. И полека да ја залепите притискајки со крпа или некој мек предмет за да избегнете воздушни меурчиња. А во случај да ви промакне некое воздушно меурче може да го дупнете со игла и да го израмните.

Едноставно кажано ова е производ кој ќе го искористите со задоволство и е ограничен само со вашата имагинација, на местата и околностите каде што може да се искористи.

Лентата многу тешко се валка, а исклучително лесна е за чистење, се поминува само со крпа.

Димензии:
Ширина 15 см
Должина 5 метри.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This