25

Силиконско Капаче за Шише

Original price was: 60 ден.Current price is: 45 ден.

Ултра практична универзална силиконска тапа за шишиња. Достапна во повеќе бои.

На залиха

Опис

Иновативно силиконска капаче за шишиња, кое ќе го користите повторно и повторно.

Доколку сте од оние кои не сакаат да врлат совршено вино или други пијалоци, бидејќи не сте ги допиле кога сте ги отвориле. Силиконските тапи се вистинското решение за вас.

Исклучително лесно се монтираат, универзални се и се супер еластични.

И најважната работа неверојатно добро држат.

Благодарение на иновативниот дизајн, и изработката од силикон тапите се супер лесни за користење, чистење и складирање. А издржува и високи температури.

Димензии:

Тапата е достапна во повеќе бои. Доколку имате преференца за боја, пишете во забелешка каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This