25

Штитник за Ѕид – Ѕвезда

75 ден

Штитник за Ѕид во форма на самолеплива луминисцентна морска ѕвезда.

На залиха

Опис

Широко отворена врата и оштетување на ѕидот, но не повеќе.

Ви го претставуваме овој прекрасен луминисцентен штитник во форм на морска ѕвезда со кој комплетно ќе си ги заштитите ѕидовите.

Исклучително лесно се поставува само го залепувате на местото каде што потенцијално може да има оштетување и толку.

Лепилото е 3М значи најквалитетно што може и ќе држи и стои без проблем.

Покрај ѕидовите може да си го заштитите и подот поставувајќи ги под нозете на мебелот, или некој други предмети во домаќинстовото.

А како додатна погодност ѕвездите се луминисцентни и сјаат во темница.

 

Ѕвездите се достапни во 4 прекрасни пастелни бои. Доколку имате преференца за боја, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме (во зависност од достапноста), во спротивно ќе ви биде пратена по случаен избор.

Цената е за еден примерок

 

Дијаметар на секоја ѕвезда поединечно: 4.5см

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This