45

Штипка за Ќеси

55 ден

Штипка со која ќе ги запечатите сите ќеси.

На залиха

Опис

Смачено ви е од фрлање храна која ја изгубила свежината од воздухот?

Ви ја претставуваме оваа фантастична алатка во форма на штипка со која ќе ги запечатите сите ќеси: смоки, грицки, шпагети, макарони, ориз, грав, зачини, итн…

Алатката е исклучително лесна за употреба, се што треба е да го превиткате отвореното пакување и да го штипнете. Храната ќе остане свежа и нема да оксидира до следното користење.

Ова е една од оние кујнски алатки кои ќе ги користите повторно и повторно.

Запечатената храната ќе биде свежа, со поголема трајност, ќе има подобар вкус и ќе ви заштеди пари.

Алатката е достапна во две бои, сива и бела, при телефонската потврда на нарачката ќе се договориме каква да ви пратиме.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This