Стаклен котел (25х15см)

489 ден

Стаклен котел/вазна, повеќенаменски.

Нема на залиха

Шифра: 1714 Категории: , , , , Ознаки: , , , ,

Опис

Мултинаменска и практична декаротивна стаклена вазна/котел со висина од 15 см и ширина од 25 см

Може да служи и како вазна, а и како сад за пијалоци (сангриа, пунч, итн…)

 

Додатни информации

Тежина 1.33 kg

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Стаклен котел (25х15см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This