20

Сталажа 4+4 (Grey)

1360 ден

Ултра практична универзална сталажа со сива боја која одлично ќе се вклопи во секој ентериер.

На залиха

Опис

Ултра практична универзална сталажа изработена метал и пластика, која плени со својата убавина и одлично ќе се вклопи во било кое катче од вашиот дом.

Сталажата може да ја користите буквално за се: за складирање книги, обувки, саксии, реквизити, играчки, итн…

Благодарение на обмислената конструкцијат од висококвалитетни материјали, сталажата без проблем ќе издржи и поголем товар.

Конечно се ќе ви биде подредено како што сакате, воедно ќе го максимизирате просторот и ќе ја зголемите достапноста.

 

Едноставно кажано не постои граница на можностите на оваа прекрасна иновативна сталажа.

Исклучително лесно за монтажжа се што треба да направите е да го составите согласно приложеното упатство во пакувањето.

Шипките на сталажата се изработени од нерѓосувачки челик – инокс, а во комбинација со високо квалитетната АБС пластика, ова сталажа ќе ја користите со големо задоволство во годините што доаѓаат.

Димензии:

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This