15

Подвижна Сталажа

Original price was: 1600 ден.Current price is: 1360 ден.

Високо квалитетна повеќе наменска метална сталажа на 3 нивоа со тркалца.

На залиха

Опис

Високо квалитетна, модерна и мобилна метална сталажа на 3 нивоа со тркалца.

Благодарение на елегантниот дизајн, може да ја користите во било кој од домот или во вашата канцеларија.

Може да ја користие во кујната за овошјето и зеленчукот, намирниците, итн.. Одлична е и за дневната соба може да ја користите за книгите, грицките, или да ја користите како подвижен бар со напитоци. Може да ја користите и за работа, за документите и аксесоарите.

Сите три нивоа се всушност кошници изработена од метална калена жица и ќе бидете пријатно изненадени колку многу ствари може да соберете во едно ниво.


А благодарение на мобилноста со вградените тркалца кои ротираат 360 степени може да ја возите од просторија во просторија без мака.

А како бонус во пакувањето се вклучени и 4 странични закачалки кои може да ги користите за закачување на вашите аксесоари.

Сталажата доаѓа во фабричко пакување и е исклучително лесна за монтажа и демонтажа.

Димензии

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This