Сталажа за Тоалет

775 ден

Ултра практична високо квалитетна универзална сталажа на 3 нивоа за организација на просторот над вашата WC школка. А може да се користи и на роботната маса, само се прилепува на ѕидот.

На залиха

Опис

Сталажата за над тоалет е практичен и функционален производ кој ви овозможува да го искористите просторот над вашето тоалетно казанче на најефикасен можен начин. Оваа сталажа е дизајнирана да го задржува вашето тоалетно просторот чист и организиран, додека истовремено му дава на просторот стилски изглед. Со 3 нивоа за складирање, сталажата ви овозможува да ја распоредите вашата козметика, хигиенски производи, книги или други предмети на лесен пристап. Откако ќе ја поставите сталажата над тоалетот, ќе забележите колку практичен и удобен е тој простор за складирање.

Овој модел на сталажа е изработен од квалитетни материјали или поточно комбинација на иноксни шипки со АБС пластика. Со својата бела боја, сталажата придонесува за свежина и минималистички изглед на вашиот тоалет. Бидејќи има 3 нивоа, имате доволно простор да организирате сите вашите потребни предмети, но и секогаш да ви се при рака, блиску до вас. Не само што сталажата може да се постави над тоалетот, туку исто така можете да ја користите и на работната маса или на други места каде што сметате дека е потребно дополнително складирање и организација.

Со сталажата за над тоалет, ќе го искористите секој дел од вашиот тоалетен простор и ќе го направите уреден и функционален. Не само што ќе ви овозможи практичност и функционалност, туку исто така сталажата ќе придонесе за естетски изглед и стил на вашиот тоалет. Имате можност да ја подредите и преместувате сталажата според вашите потреби и просторски ограничувања. Доколку ја нарачате сталажата за над тоалет ќе уживајте во организиран и уреден тоалетен простор.

Оваа сталажа за над тоалет нуди исклучителна леснотија при монтажата. Со користење на лепенки, не е потребно да бушите или да инсталирате додатни фиксатори. Едноставно прилепете ја сталажата на соодветната површина и оставете ја да се придржува стабилно.

Дополнително, долните нозе на сталажата се флексибилни и можат да ротираат, што ви овозможува да ја прилагодите положбата на сталажата на секакви површини. Горниот дел на сталажата се прицврстува со помош на лепенки, што гарантира добра поддршка и стабилност. Ова значи дека можете да бидете сигурни во безбедноста и стабилноста на сталажата, без да ја оштетите површината на плочките или било која друга површина на која ќе ја поставите сталажата.

Со оваа сталажа за над тоалет, ќе добиете практично и функционално решение за складирање и организација во вашиот тоалет. Монтажата е брза и лесна, без потреба од додатни алатки и компликации. Прилагодливоста на долните нозе и сигурноста на горниот дел обезбедуваат задоволство и комфор при користењето. Организирајте ги вашите предмети на пристапен и уреден начин со оваа сталажа за над тоалет, која ќе го заземе невообичаено празниот простор над вашиот тоалет и ќе го претвори во практична и функционална зона за складирање.

Димензии:

Цената е за 1 сталажа.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This