50 %
Заштеда 495 ден

Сталажа за Обувки – Amazing Shoe Rack

990 ден 495 ден

Ултра практична сталажа која може да собере до 30 пара обувки во зависност од видот.

Опис

Исклучително практична сталажа на која може да сместите до 30 пара обувки (во зависност од типот), со која конечко ќе си ги подредите чевлите, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Иновативниот дизајн со 10 нивоа овозможува складирање во висина, со што максимално ќе си го искористите просторот. Сталажата плени со својата убавина и елегантност, одлично ќе се вклопи во било кое катче од вашиот дом.

Сталажата лесно се склопува и расклопува, компактна и преносна е. Доаѓа во прекрасно трговско пакување што ја прави идеална и за подарок.

 

Забелешка: Откога ќе ја поставите, доколку самате да ја преместите на друго место или во друга просторија, прво отстранете ги челвите а потоа наместете ја каде сакате, сталажата е дизајнирана да стои во место.Не се препорачува да ја преместувате кога е полна со обувки.

Производот е на распродажба по фабричка цена од 495 ден и не подлежи на гаранција. Понудата важи додека не се исчисти залихата.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×