30 %
Заштеда 225 ден

Сталажа за Обувки

750 ден 525 ден

Ултра практична сталажа за 12 пара обувки.

Нема на залиха

Опис

Исклучително практична сталажа за 12 пара обувки, со која конечко ќе си ги подредите чевлите, а истовремено секогаш ќе ви се при дофат.

Главна карактеристика на оваа сталажа е интелигентиот дизајн, така да може да земете 2 или повеќе сталажи и да ги составувате во висина по потреба и желба.

Покрај склопување во висина, во зависност од типот на обувки може да ги поставите и шипките на две различни ширини и висини, совршено за комбинирање по желба.

 

Сталажата лесно се склопува и расклопува, компактна и преносна е

Производот доаѓа во прекрасно трговско пакување во боја што го прави идеално и за подарок.

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This