Свеќа (5х15)

145 ден

Дебела декоративна свеќа

Шифра: ХБ14-4 Категории: , Ознаки: , ,

Опис

Свеќа.
Димензии: 5х15 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Свеќа (5х15)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This