30 %
Заштеда 150 ден

Тајна Фиока

350 ден

Ултра практична дискретна портабл тајна фиока за аксесоари.

На залиха

Опис

Ултра практична, иновативна, портабл тајна фиока, за чување, организација на вашите реквизити и аксесоари.

Прекрасен елегантен дизајн, ќе бидете пријатно изненадени колку ствари може да соберете во фиоката.

Вашите предмети ќе ви бидат сокриени и заштитени а воедно секогаш ќе ви бидат при рака.

Фиоката е изработена од високо квалитетна АБС пластика.

Доаѓа со самолеплива лента  и е исклучително лесна за користење и инсталација.

Исклучително лесна за монтажа, само ја залепувате под масата, бирото или полицата кое претходно го пребришувате со крпа.

Димензии:

Фиоката е достапна во 2 бои, доколку имате преференца за боја пишете во забелешка, во спротивно ќе ви пратиме боја по случаен избор.

Цената е за една фиока.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This