35

Велкро Ролна

130 ден

Ултра практична велкро ролна (чичка лепенка) со должина метар ипол која се сече по потреба, идеална за организација на кабли и реквизити.

На залиха

Опис

Исклучително практичен иновативен производ.

Велкро (Чичка) ролна со која може да ги организирате вашите кабли и ствари, без врзување, без лепење и без мака.

Во денешно време со безброј ИТ уреди во секое опкружување воочени сме со многу непријатен проблем со организација на каблите.

Со велкро ролната вашите проблеми со каблите ќе станат минато.

Исклучително лесни за користење, само заокружувате каблите залепувате со велкрото (чичка лепенка) и вишокот од ролната го сечете.

Може да ја користите буквално каде сакате во вашиот дом или канцеларија,а погодни се за организација и во автомобилот.

А одлични се и за организација дури и на топови со пари, билети или карти. Една ролна е долга дури 150 см и од истата може да организирате еден куп ствари.

И можеби најважната работа, кога сакате да ги разделите само ја одлепувате велкро лепенката и парчето е повторно спремно за акција.

Димензии:
Должина 150 см
Ширина 1.5см

Велкро ролната е достапна во 5 бои. Доколку имате преференца за боја пишете во забелешка какви да ви пратиме, во спротивно ќе ви биде пратена боја по случаен избор.

Цената е за една ролна

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This