Трпезариска Маса – Ангела Лукс

21000 ден

Високо квалитетена трпезариска маса која ќе донесе елеганција во вашиот дом.

Опис

Високо квалитетена трпезариска маса. Која ќе донесе елеганција во вашата дневна соба, а истовремено тестираниот дизајн ја прави многу практична за користење.
Масата има и механизан за продолжување со кој должината ќе се зголеми за додатни 40см, идеално за поголемо друштво.
Изборот на најквалитетни материјали при изработката на оваа трпезариска маса гарантираат трајност за да можете да ја користите повторно и повторно во годините што доаѓаат.

Масата е комплетно изработена од 18мм фарбан/фурниран медиапан.

Освен како на сликата масата може да ја нарачате во боја и материјал по ваш избор, консултирајте се со нашите оператори на 071 308 777 пред нарачка. Цената ќе остане иста.

Кликнете овде за да ги видите сите бои кои ги има на располагање.

 

Димензии:
Висина 78 см
Ширина 90 см
Должина 160 см
Должина со додаток за продолжување160+40=200 см

 

Произведено во Македонија.

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This

×