30

Кревет за Масажа

13850 ден

Високо квалитетен преносен и подесив кревет за масажа кој се склопува во куфер, премиум компоненти, композитен алуминиум, мемори пена, хипоалергена бела еко кожа.

Уште само 10 на залиха

Опис

После напорниот ден и секојдневните стресови кои ви ја трошат енергијата ви треба и малку релаксација. Без разлика дали ќе го користите овој прекрасен модел да се масирате со партнерот или ќе го користите професионално, не барајте повеќе ова е вистинскиот модел за вас, гарантирано!

Ова е најновиот модел (2023) и е наш директен увоз од фабрика што има 3 децениско искуство во прозводство на кревети и галантерија за масажа.

Издржливост, масата е изработена од високо квалитетен композитен алуминиум, рамномерно ја распоредува тежината и товарот без да мрдне, и има максимална носивост од 250кг

Подесивост, делот за главата и за рацете се подесува во зависност од потребите и третманот, висината на масата се подесува и може да се намести од 62 до 83 см

Издржливост, масата е изработена од високо квалитетен композитен алуминиум, рамномерно ја распоредува тежината и товарот без да мрдне, и има максимална носивост од 250кг

Премиум Комфорт, масата е обложена со високо квлаитетна хипоалергена еко кожа, водоотпорна и отпорна на масло, трајна и издржива, а најважно од се исклучитлно пријатна на допир за кожата. Полнежот е од специјален тн rebound мемори сунѓер, совршено го прифаќа и држи телото.

Мобилност, благодарение на иновативниот дизајн, масата многу лесно се склопува и расклопува, многу брзо може да ја претворите во куфер без употреба на никакви алатки, одлична опција за чување и складирање. А благодарение изработката од алуминиум (тежи само 15кг) и на прикладната чанта со ремен која доаѓа со масата може да ја носите насекаде, идеално за терапевти кои вршат домашни посети.

Карактеристики и Погодности:

 • Ултра практичен ергономски дизајн
 • Може да се користи во лежечка и седечка позиција
 • Премиум комфорт со квалитетна еко кожа и мемори сунѓер
 • Водоотпорна и отпорна на масло
 • Лесна за одржување и чистење, не ‘рѓосува
 • Лесно се склопува и расклопува
 • Подесување на висината од 62-83см
 • Подесување на делот на главата и рацете
 • Лесна, алуминиумска конструкција тежи само 15кг
 • Иделана за професионален масажерски третман
 • Се склопува како куфер
 • Доаѓа со чанта со ремен за носење
 • Максимална носивост 250 кг
 • Сертифицирано
 • Најнов модел од фабрика со децениско искуство
 • Гаранција 12 месеци

 

Димензии:

 

Коментари

Сеуште нема коментари.

Само логирани корисници кои го имаат нарачено производот може да остават коментари.

Pin It on Pinterest

Share This