Уметничка слика (114×45см)

2190 ден

Уметничка слика со вградена композиција од 3 платнени мотиви и луксузна рамка.

Шифра: 50*120-7 Категории: , , Ознаки: , ,

Опис

Уметничка слика од дрво со вградена композиција од 3 платнени мотиви.
Изработени се со специјална техника комбинација дрво со платно и луксузна рамка.

Димензии на сликата 114 х 45 см.
Димензии на секој од платнените мотиви 28 х 28 см.

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (114×45см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This