Уметничка слика (40×40 см)

490 ден

Уметничка слика насликана на платно.

Опис

Уметничка слика насликана е со специјална техника на платно.

Димензии: 40х40 см

Коментари

Сеуште нема коментари

Бидете први што ќе оставите коментар за “Уметничка слика (40×40 см)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Pin It on Pinterest

Share This